MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Caféstolar 9665716
nr 966 5716
Caféstolar
6 st, omkring sekelskiftet 1900, Thonet
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 juni 2015
kl 18:55:04
5/6 12:00:14
200 kr
8/6 18:50:04